Предмет: Химия, автор: kolesnikovelena197

СРОЧНО!!!! ДАМ 42 БАЛЛА
Помогите...
1. Обчислити, в якому з оксидів масова частка Оксигену більша - в Fe2O3 чи FeO
2. З наведеного переліку речовин виписати окремоформули оксидів і дати ім назви: H2SO4, SO3, K2CO3,K2O, CaO, Ca(OH)2, MnO2
3. Яка кількість карбону(IV) утвориться внаслідок взаємодії з киснем 7,2 г вуглецю?
4. Яка маса сульфуру(4) оксиду утвориться при взаємодії сульфуру з киснем масою 48 г.

Ответы

Автор ответа: kenzegulkurmaseva
0

Объяснение:

осы деп ойламмториттрооп

Приложения:
Автор ответа: kalinovskijvlad864
0

Відповідь:

1)Для обчислення масових часток кожного оксиду, спочатку потрібно знайти масу Оксигену в кожному з оксидів.

У Fe2O3: маса Оксигену = 3 * 16 г/моль = 48 г/моль

У FeO: маса Оксигену = 1 * 16 г/моль = 16 г/моль

Отже, масова частка Оксигену більша в Fe2O3.

2)Оксиди зазначені окремо:

SO3 (сульфуртриоксид)

K2O (калійоксид)

CaO (кальційоксид)

MnO2 (марганцевий(IV) оксид)

3)Для відповіді на це питання, необхідно використовувати рівняння реакції, яка відбувається між карбоном і киснем:

C + O2 -> CO2

Це рівняння показує, що для утворення однієї молікулярної ваги CO2, потрібно одну молекулу C і одну молекулу O2.

Молекулярна маса CO2: 12 г/моль + 2 * 16 г/моль = 44 г/моль

Таким чином, для утворення 44 г CO2 потрібно 12 г вуглецю. Отже, для утворення 7,2 г CO2 необхідно 2 г вуглецю.

4)З маси кисню можна визначити масу сульфуру за допомогою рівняння реакції:

S + 2O2 -> SO4

З цього рівняння видно, що для утворення 1 молькулярної ваги SO4, необхідно 1 молекулу S і 2 молекули O2.

Молекулярна маса SO4: 32 г/моль + 4 * 16 г/моль = 96 г/моль

Таким чином, для утворення 96 г SO4 необхідно 32 г сульфуру і 64 г кисню. Оскільки початкова маса кисню дорівнює 48 г, то це є лімітуючим реагентом, а маса сульфуру, яка утвориться, буде:

32 г * (48

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: Prohessor