Предмет: География, автор: dlaigor200

СРОЧНО!!!!!
Запишите в таблице характеристика

Приложения:

Ответы

Автор ответа: olenaakubovic65
1

Ответ:

1.на півдні України та Кримського півострова.

2.Це м'який мергель, твердий пісковик, гнучка глина та вапняк.

3.У надрах Кримського півострова містяться промислові родовища багатьох корисних копалин, але найбільше значення мають залізні руди, родовища будівельних і флюсових вапняків, соляні багатства Сиваша і озер, а також родовища природного газу в рівнинному Криму та в Каркінітській затоці.

4.Клімат Кримських гір змінюється від субтропічного з м'якою зимою і жарким посушливий літом на Південному березі Криму до прохолодного, вологого з сильними вітрами на яйлах.В гірських умовах випадає велика кількість опадів (745-1450 мм.). Середньорічна температура невисока - майже +6 градусів.

5.Річки Кримських гір короткі, з нерівномірним стоком. Найбільші з них беруть початок з Головного пасма і впадають у Чорне й Азовське моря. Найдовшими річками Криму є Салгир (204 км), Альма (84 км), Бельбек (63 км), Кача (60 км).

6.лісостеповий (до 350 м);

дубові ліси (350–700 м);

букові і грабово-букові ліси (500–700 – до 1 300 м);

яйлинські сухі степи (понад 1 300 м

7.Тут ростуть трав'янисті рослини, які пристосувалися до посушливих умов: шафрани, горицвіт, півники, фіалка, вероніка, перстач, таволга, деревій, звіробій, материнка, сон-трава, ясколка Біберштейна (кримський едельвейс.

8.У Кримських горах водяться олень, косуля, куниця кам'яна, борсук, кажан, лісова миша, муфлон, білка-телеутка. З птахів характерні гриф чорний і сип білоголовий, сойка чорноголова, мухоловка, синиця; із плазунів — гекон кримський, полоз леопардовий, ящірки; з земноводних — тритон гребінчастий, ропуха, квакша.

9.Загальна площа заповідника становить 44 175 га, з яких 9 612 га — водна акваторія Каркінітської затоки Чорного моря, в тому числі острови — 52 га, що безпосередньо прилягають до орнітологічної філії «Лебедині острови».

Похожие вопросы