2.Знайти опір провідника мідної проволоки, маса якого 1 кг, а площа поперечного перетену 0,1 мм2.
помогите пожалуйста срочно надо
Ответы
Ответ:
Опір провідника мідної проволоки, маса якого 1 кг, а площа поперечного перетину 0,1 мм2, становить близько 1 Ом.
Ответ:
R=9,98 Ом
Объяснение:
Для знаходження опору провідника можна скористатися формулою:
R = ρ * (L / A)
де R - опір провідника, ρ - специфічний опір матеріалу провідника (для міді це близько 1,72 * 10^-8 Ом * м), L - довжина провідника, а A - площа поперечного перерізу провідника.
Довжину провідника ми не знаємо, але масу і площу перерізу ми знаємо. Можна використати формулу для знаходження довжини провідника:
L = m / (ρ * A)
де m - маса провідника.
Підставивши дані, отримаємо:
L = 1 кг / (1,72 * 10^-8 Ом * м * (0,1 мм^2 / 10^6)) = 58064 м
Тепер, підставляючи знайдену довжину та площу перерізу у формулу для опору, отримаємо:
R = 1,72 * 10^-8 Ом * м * (58064 м / 0,1 мм^2) = 9,98 Ом (округлено до двох знаків після коми)
Отже, опір провідника мідної проволоки, маса якого 1 кг, а площа поперечного перетину 0,1 мм^2, дорівнює близько 9,98 Ом.