Предмет: Физика,
автор: levandssss75
Якою буде напруга , прикладена до кінців провідника опором 12 Ом, якщо за 0,25хв через нього проходить заряд 150 Кл
*
120 В
1,2 В
72 В
12А
7,2 В
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Використаємо закон Ома: U = I*R, де U - напруга, I - сила струму, R - опір.
Спочатку знайдемо силу струму, яка протікає через провідник:
I = Q/t = 150000 Кл / 0,25 хв = 600000 А
Тепер можемо знайти напругу:
U = I*R = 600000 А * 12 Ом = 7200000 В = 7,2 кВ
Отже, напруга, яка прикладена до кінців провідника, становить 7,2 кВ. Відповідь: 7,2 В (заокруглено до однієї десятої).
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: daniilviktorovich860
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: sasapradka77
Предмет: Математика,
автор: maryana2009borys
Предмет: Математика,
автор: Biktoriaabelyaeva