Предмет: Физика,
автор: denismelnicenko588
Сани для бобслею починають рух і, рухаючись iз прискоренням 2 м/с², набирають швидкість 36 км/год. Скільки часу тривав розгiн,
Ответы
Автор ответа:
2
Спочатку, необхідно перевести швидкість з км/год в м/с. Для цього потрібно поділити значення в км/год на 3,6 (1 км/год = 1000 м/3600 с = 5/18 м/с):
36 км/год ÷ 3,6 = 10 м/с
Тепер можемо використати формулу розгону для знаходження часу (t):
v = a*t
де v - кінцева швидкість, a - прискорення, t - час розгону.
Підставляємо відомі значення:
10 м/с = 2 м/с² * t
Тоді час розгону дорівнює:
t = 10 м/с ÷ 2 м/с² = 5 с
Отже, розгін тривав 5 секунд.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: glafiragonch
Предмет: География,
автор: ndmdnd
Предмет: Информатика,
автор: bogdanpivnenko93
Предмет: Русский язык,
автор: yabl123
Предмет: Українська мова,
автор: timurbushtruk