Предмет: Физика,
автор: wersdtyuchjouindrtfg
Допоможіть , будь ласка
Ви розігнали свій автомобіль до 100км/год та різко загальмували . Час розгону становить 11.5 с. Визначте шлях автомобіля та час гальмування , якщо прискорення під час гальмування 8 м/с2
Потрібно знайти S1-? ; S2 -? ; t-?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
S = 1183 м;
S1 = 558 м ;
S2 = 625 м;
t = 12.5 c.
Объяснение:
За умовою задачі маємо:
Початкова швидкість автомобіля: u = 0 км/год
Кінцева швидкість автомобіля: v = 100 км/год
Швидкість зміни швидкості: a = (v-u)/t = (100 км/год - 0 км/год) / (11.5 с) ≈ 8.7 м/с²
Шлях автомобіля протягом розгону: S1 = ut + (1/2)at² = (0 км/год)(11.5 с) + (1/2)(8.7 м/с²)(11.5 с)² ≈ 558 м
Час гальмування: t = v/a = (100 км/год) / (8 м/с²) ≈ 12.5 с
Шлях автомобіля під час гальмування: S2 = (1/2)at² = (1/2)(8 м/с²)(12.5 с)² = 625 м
Отже, шлях автомобіля протягом всього руху дорівнює S = S1 + S2 ≈ 1183 м, а час гальмування t = 12.5 с.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: bekarysmukaev
Предмет: История,
автор: lidiyabezuglaya
Предмет: Немецкий язык,
автор: d8244318
Предмет: История,
автор: olnasta7
Предмет: Математика,
автор: churilindima119