Предмет: Физика, автор: kurasalbina0

яку вагу має нас об'ємом 15л (р=800 кг/м³)​

Ответы

Автор ответа: pon9
0

Ответ:

Щоб відповісти на це питання, необхідно використати формулу:

маса = об'єм × щільність

Дані:

об'єм = 15 л = 0,015 м³

щільність = 800 кг/м³

Застосуємо формулу:

маса = 0,015 м³ × 800 кг/м³ = 12 кг

Отже, нас об'ємом 15 л при щільності 800 кг/м³ має масу 12 кг.

Похожие вопросы