Предмет: Физика,
автор: ymnashechka83
За який час проходить струм 2 А заряд якого 6 мКл
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
I=2A
q=6мКл=0.006Кл
t-?
i=q/t
t=q/I=0,006/2=0,003c
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lllidia1953
Предмет: Геометрия,
автор: sakurakito228
Предмет: Литература,
автор: liliyana21
Предмет: Математика,
автор: kuzk1rill
Предмет: Литература,
автор: alinovnaaaalina