Предмет: Физика,
автор: irina84831
Задача
3. Суцільний сталевий куб з
довжиною грані 20 см знаходиться
поверхні столу. Який тиск він здійснює на
стіл?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Маса куба залежить від його об'єму та густини, густина сталі дорівнює 7800 кг/м³. Об'єм куба дорівнює 0,02³ м³, що дорівнює 0,000008 м³. Тоді маса куба дорівнює:
Маса = 0,000008 м³ x 7800 кг/м³ = 0,0624 кг
Щоб визначити тиск, потрібно поділити масу куба на площу, на яку він діє. Площа основи куба дорівнює 0,04 м².
Tиск = 0,0624 кг / 0,04 м² ≈ 1,56 кПа
Отже, суцільний сталевий куб з довжиною грані 20 см здійснює тиск приблизно 1,56 кПа на стіл.
Автор ответа:
1
Ответ:
ответ на фото, все розписано
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: muhayeabdullayeva197
Предмет: Українська мова,
автор: n42311819
Предмет: Химия,
автор: dianatolkumbaeva87
Предмет: Математика,
автор: ZIP2004
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним