Предмет: Химия,
автор: Ggajow
25 БАЛЛОВ Встановіть формулу оксиду тривалентного елемента, якщо його відносна
молекулярна маса дорівнює 160.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Fe2O3
Объяснение:
Формула оксида трёхвалентного элемента -- Э2O3.
2*A(Э)+3*A(O) = 160 г/моль
2x+3*16 = 160
x = 56 г/моль -- Fe
Fe2O3
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: cookies35
Предмет: Алгебра,
автор: ilagulkov848
Предмет: Українська мова,
автор: arsankoff
Предмет: Українська література,
автор: Magda1902
Предмет: Информатика,
автор: aru200659