Предмет: Физика,
автор: Genius135
Решите задачу пожалуйста с полным ответом и с дано срочно!!!.
При згоранні палива в тепловому двигуні за 30 хвилин виділилась енергія 10,8
МДж. Визначити потужність двигуна, якщо його ККД 20%.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
Час, t = 30 хв = 1800 с
Виділена енергія, Q = 10.8 МДж = 10 800 000 Дж
ККД, η = 0.20
Щоб знайти потужність двигуна, використовуємо формулу:
P = Q / (η * t)
Підставляємо відомі значення:
P = 10 800 000 Дж / (0.20 * 1800 с) ≈ 3000 Вт
Відповідь: Потужність теплового двигуна становить близько 3000 Вт.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: yakimenko285
Предмет: Математика,
автор: Zeretop
Предмет: Биология,
автор: Brazhjnick
Предмет: Физика,
автор: prokopivnukdasa
Предмет: МХК,
автор: vitavilgelm22