Предмет: Физика,
автор: oksanalalala03
Сила струму в провіднику рівномірно зростає від I0=5A до I=10A
протягом часу τ=50с. Визначити заряд q, що пройде через првідник.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Заряд q, що пройде через провідник, можна визначити, використовуючи формулу:
q = I * t
де I - сила струму, t - час.
Але сила струму змінюється з часом, тому щоб знайти заряд q, потрібно визначити середню силу струму під час цього періоду. Середню силу струму можна обчислити як середнє арифметичне між початковою та кінцевою силою струму:
I_avg = (I0 + I) / 2 = (5A + 10A) / 2 = 7.5A
Тоді заряд q, що пройде через провідник, можна обчислити як:
q = I_avg * t = 7.5A * 50с = 375 Кулонів (Кл)
Отже, заряд, що пройшов через провідник, дорівнює 375 Кл.
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: goglevideog
Предмет: Биология,
автор: Nezukochan123
Предмет: История,
автор: jennjkuf
Предмет: Русский язык,
автор: ddddggggs
Предмет: Биология,
автор: lilyra0810