Предмет: Українська література, автор: Daste3339

Що стало важливим показником розвитку культури Галицько-Волинського князівства?

Ответы

Автор ответа: Muffinkkka
0

Ответ:

Один із важливих показників розвитку культури Галицько-Волинського князівства було створено літопису "Повість временних літ", який був записаний у XIII століття на київській мові. Літопис містив інформацію про історію князівства, зокрема про правління князів Романа Мстиславовича, Данила Романовича, Лева Даниловича та інших. "Повість" є лише не одним історичним джерелом, а й свідченням про культурний та літературний розвиток князівства. У цьому використовувалися різні літературні жанри, такі як лірика, епос, притчі, звернення до читача. Крім того, князівство мало розвинену книжкову культуру, але виникли перші манускрипти, які зберігалися у церквах та монастирях. У цілому створення «Повісті» та поширення книгознавства свідчать про розвиток культури в Галицько-Волинському князівстві.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: chashkacoffe171109
Предмет: Химия, автор: Аноним
Предмет: История, автор: trkaa
помогите ПЛЗ.Прочтите отрывок из текста современного историка и кратко ответьте на вопросы. Ответы предполагают использование информации из источника, а также применение знаний по курсу истории Российского государства.

«Накануне великого поста 1653г. он рассылает по всем церквам «Память», специальный указ, в котором в директивной форме, без объяснений предписывалось: «…не подобает в церкви метания творити на колену, но в пояс бы вам творити поклоны» и «ещё и тремя бы персты ести крестилися». «Память» вызвала сначала замешательство, а потом открытый протест «провинциальных боголюбцев».

С1. О каком событии идёт речь в отрывке? О каком историческом деятеле идёт речь в отрывке?

С2. Используя текст отрывка и знания по истории приведите не менее трёх примеров церковных

традиций и обрядов, которые предполагалось изменить в ходе реформы.

С3. Кто возглавил протест «провинциальных боголюбцев»?

С4. Как стали называть сторонников и противников реформы церкви?