Предмет: Физика,
автор: paslfj0184
Нужно дано и розв. физика 8 клас
6. При напрузі 1,2 кВ сила струму в колі однієї з секцій телевізора 50 мА. Чому дорівнює опір кола цiєї секції? (1,5 бали)
Приложения:

hodosmihajlo:
ща
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 24кОм
Объяснение:
Дано:
U=1,2кВ=1200В
I=50мА=0,05А
--------------------
R-?
Согласно закона Ома:
R=U/I=1200/0,05=24000 Ом=24кОм
Похожие вопросы
Предмет: Психология,
автор: ivaula64
Предмет: Химия,
автор: vonufrijcuk29
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bibigultut806
Предмет: Английский язык,
автор: marinkamakariva
Предмет: Физика,
автор: SuperEpicGirl