Предмет: История, автор: Аноним

1. господарство та заняття сарматів.
2. Військова організація Сарматів.
3. Сармати на тереторії України.

Ответы

Автор ответа: katepechernaya
0

Ответ:1.Сармати переважно займалися скотарством, розводячи овець, коней дрібних порід і велику рогату худобу. Додатково вони полювали на диких твари.У племен були розвинені домашні ремесла: ковальство, бронзоливарне та шкіряне ремесло, деревообробне, а також вишивання, ткацтво, гончарство. 2.Головним типом військ причорноморських сарматів була легка кіннота. Сармати були вправними вершниками, мали на озброєнні не лише лук та стріли, але і мечі, кинджали і важкі списи.3.Сарматські племена панували на території України з ІІІ ст. до н. е. по ІІІ ст. н. е. Прийшли вони з південно-уральських степів, облаштувалися на північному сході від скіфів

Объяснение:

Автор ответа: viacheslav38
0

1. господарство та заняття сарматів.

2. Військова організація Сарматів.

3. Сармати на тереторії України.

1. Сармати - це іраномовний народ, який з'явився на території сучасної України та Росії в середині 1-го тисячоліття до нашої ери. Господарство Сарматів було засноване на скотарстві та землеробстві, а також на ремеслах, таких як ковальство та гончарство. Вони також використовували військові конфлікти з сусідніми народами як спосіб забезпечення здобичі та заручення себе пануванням.

2. Військова організація Сарматів була досить складною та розвиненою. Основна бойова одиниця складалася з конних воїнів, які були збройні мечами, коп'єм, луками та стрілами. Крім того, Сармати також використовували бойовий віз з жеребцем та більш важкими зброями. Лідери Сарматів, відомі як "царі", очолювали військову імперію та ведення бойових дій.

3. Сармати заселили значну частину території сучасної України, зокрема Причорномор'я, Поділля, Закарпаття та Донбас. Найвідомішою фортецею Сарматів на території України є Нікопольська фортеця на Придніпров'ї. Сарматська культура залишила значний слід в історії України, включаючи залишки поховань, унікальні прикраси та зброю. Сарматські племена жили на цих територіях до приходу слов'ян та інших народів.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: nurmuhammedtoktoraly
Предмет: Биология, автор: ismajlamangeldily
Предмет: Биология, автор: Аноним