Предмет: Информатика, автор: anastasiisutova

помогите пожалуйста СРОЧНО ​

Приложения:

vladberegovuy: а що треба зробити?

Ответы

Автор ответа: vladberegovuy
1

Відповідь:

У інформатиці таке вираження називається логічним виразом або булевим виразом. В даному випадку, умова "(36<75) and (5<43)" означає "Чи є 36 менше 75 та 5 менше 43?". Цей вираз поверне значення "True" або "False", в залежності від того, чи задовольняються обидві умови. В даному випадку, обидві умови є істинними, тому результатом буде "True".

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: uliailcuk356
Потрібно скласти план до тексту допоможіть пж дуже треба сьогодні!!!
Комп’ютери – унікальний винахід людини. Завдяки їм ми можемо не тільки працювати, а й відпочивати, ласкаво просимо на сайт ІТ музею СумДУ.

Історія розвитку комп’ютерної техніки налічує багато сторінок. Сумський державний університет не лише впроваджує найсучасніші ІТ-технології, а й дбає про збереження старих технічних пристроїв, які відійшли у минуле, але не втратили історичну цінність.

Музей комп’ютерної техніки, що діє на базі СумДУ, налічує близько 200 експонатів. Серед них – електронні обчислювальні машини та серверні системи, мережеве обладнання, калькулятори різних поколінь, графічні системи, накопичувачі на магнітній стрічці, блоки пам’яті на феритових кільцях, перфоратори тощо.

Найстаріший пристрій, представлений у музеї, – арифмометр «Фелікс» 1950-х років випуску. Особливо привертає увагу ЄС ЕОМ. Її аналоги обслуговували літні Олімпійські ігри у Москві 1980 року та застосовувалися на всіх радянських виробництвах. Відвідувачі із захопленням оглядають пристрої перших в університеті електронно-обчислювальних машини «Наірі» та «Промінь», персональні комп’ютери типу «Іскра-1030» та «Істра», раритетні «Миші» та дискети, проекційні системи та інше.

На стінах музею розміщено інформаційні дошки з історією розвитку комп’ютерної техніки, портретами та біографіями видатних вчених, етапами становлення розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи СумДУ.

Ідея створення музею виникла у 2003 році з моменту об’єднання ІТ-лабораторій СумДУ у центр комп’ютерних технологій
Предмет: Русский язык, автор: mariaivanova88
Давно замечено, что азиатам хорошо

дается математика, справляться с точными

науками азиатам помогает язык. Скажем, китайцу гораздо проще, чем англичанину.

запомнить последовательность цифр «4, 8, 5, 3, 9, 7, б». Дело в том, что китайцу требуется всего около двух секунд чтобы повторить эти цифры и таким образом уложить их в памяти. Китайские слова, обозначающие цифры, очень короткие, и большинство из них можно произнести менее чем за четверть секунды.

Англичанину же на повторение цифр потребуется секунд 20,

Чем длиннее названия цифр, тем сложнее

ими оперировать,

Кроме длины слов имеет значение также их

логичность. В русском и английском языках В числах до 19 сначала идут единицы, а потом десятки: «четыре на десять» — 14.

«шесть на десять» - 16. Однако числа больше 20 образуются иначе — на первое место ставятся десятки, а на второе единицы: «двадцать один», «двадцать два», В китайском, японском и китайском языках система счета отличается логичностью: 11 — это «десять один, 14 -это десять четыре», 35 – это три десятка пять» и т. д.

Язык даёт азиатам преимущество в счете,

Дети быстрее обучаются считать.

Китайский ребенок в 4 года способен считать до 40, а американский — лишь до

15. Им также легче даются арифметические

действия. Если азиатскому ребёнку надо сложить «три десятка семь» (37) и два десятка два» (22), то в голове само возникает готовое решение - пять десятков девять» (59).


Определите основную мысль текста

А) Азиаты занимаются математикой больше, чем американцы

Б) У азиатов названия цифр короткие и логично устроенные, поэтому счёт прост и занимает мало времени.

В) Китайский ребенок в 4 года способен считать до 40, а американский —лишь до 15,

Г) В восточной культуре принято много трудиться, поэтому азиатские дети
много упражняются в счёте.

Д) Чем длиннее названия цифр, тем сложнее ими оперировать.



Да, я тупая и ленивая. ​