Предмет: Математика, автор: Аноним

За даними вказаними на рисунку
знайдіть значення х (одиниці
вимірювання не писати, якщо число
дробове писати через кому)
2x

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ReMiDa
1

Ответ:

Значення х дорівнює 30°

Пошаговое объяснение:

За даними вказаними на рисунку знайдіть значення х.

Нехай x - градусна міра одного гострого кута прямокутного трикутника. Тоді 2x - градусна міра іншого гострого кута прямокутного трикутника.

  • Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90°.

Звідси:

х+2х=90°

Розв'яжемо отримане рівняння:

3х=90°

х=30° - градусна міра меньшого гострого кути прямокутного трикутника.

Відповідь: х=30°

#SPJ1

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: uliailcuk356
Потрібно скласти план до тексту допоможіть пж дуже треба сьогодні!!!
Комп’ютери – унікальний винахід людини. Завдяки їм ми можемо не тільки працювати, а й відпочивати, ласкаво просимо на сайт ІТ музею СумДУ.

Історія розвитку комп’ютерної техніки налічує багато сторінок. Сумський державний університет не лише впроваджує найсучасніші ІТ-технології, а й дбає про збереження старих технічних пристроїв, які відійшли у минуле, але не втратили історичну цінність.

Музей комп’ютерної техніки, що діє на базі СумДУ, налічує близько 200 експонатів. Серед них – електронні обчислювальні машини та серверні системи, мережеве обладнання, калькулятори різних поколінь, графічні системи, накопичувачі на магнітній стрічці, блоки пам’яті на феритових кільцях, перфоратори тощо.

Найстаріший пристрій, представлений у музеї, – арифмометр «Фелікс» 1950-х років випуску. Особливо привертає увагу ЄС ЕОМ. Її аналоги обслуговували літні Олімпійські ігри у Москві 1980 року та застосовувалися на всіх радянських виробництвах. Відвідувачі із захопленням оглядають пристрої перших в університеті електронно-обчислювальних машини «Наірі» та «Промінь», персональні комп’ютери типу «Іскра-1030» та «Істра», раритетні «Миші» та дискети, проекційні системи та інше.

На стінах музею розміщено інформаційні дошки з історією розвитку комп’ютерної техніки, портретами та біографіями видатних вчених, етапами становлення розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи СумДУ.

Ідея створення музею виникла у 2003 році з моменту об’єднання ІТ-лабораторій СумДУ у центр комп’ютерних технологій