Предмет: Українська мова, автор: Аноним

Написанная твору-роздуму на морально-етичну тему в публіцистичного стилі "Своє, рідне - своєрідне "

твір вибудовується у формі твору-роздуму і Відповідає такій схемі.

І ВСТУП

(підведення до проблеми: чому я над цим замислився став учасником чи
свідком якоїсь події, щось почув чи
прочитав).
II. ТЕЗА ТВОРУ.

Доказ на
підтвердження або спростування тези.
Доказ (або
приклад).
III. ВИСНОВКИ!!

срочно,прошу ответ не с интернета, а свой.Даю 60 баллов​

Ответы

Автор ответа: dxrkknght
2

                                     "Своє, рідне - своєрідне "

ВСТУП

Останнім часом я часто задумуюся над тим, що для мене означає слово "своє". Якщо взяти моє рідне місто, то для мене воно є найкращим місцем на землі. Тут я народився, виріс, знайшов роботу, побудував будинок. Однак, коли я дивлюся на світ навколо, я розумію, що моє рідне місто не є ідеальним. Іноді я задумуюся, чому так багато людей настільки захоплені своїм містом, своєю країною, що готові за все їх захищати.

ТЕЗА ТВОРУ

Своє, рідне - це своєрідне явище, яке виникає через емоційне зв'язок людини з тим, що належить їй, або з тим, що вона відчуває близькість до нього. Це явище може бути як позитивним, так і негативним, залежно від того, як людина використовує цей зв'язок.

ДОКАЗ

Позитивними аспектами своєї приналежності можна назвати любов до рідного міста або країни, бажання допомогти своїм співвітчизникам та взаємна підтримка. Негативними аспектами можна назвати відчуття вищості над іншими людьми, ворожість до інших націй або культур, а також неприйняття змін і нововведень.

Наприклад, у наш час багато країн відчувають загрозу з боку інших держав, що може призвести до націоналістичних настроїв та взаємної ворожості. Однак, важливо розуміти, що таке націоналізм, а що - патріотизм. Патріотизм - це любов до своєї країни, її культури та історії. Націоналізм же - це неприйняття інших культур і народів, ворожість і ненависть. Важливо зрозуміти різницю між цими поняттями і не допускати поширення націоналістичних настроїв, які можуть призвести до конфліктів та війн.

ВИСНОВКИ

Отже, своє, рідне - це своєрідне явище, яке може мати як позитивні, так і негативні наслідки. Важливо зрозуміти, що наша приналежність до певної країни або міста не повинна призводити до ворожості і неприйняття інших народів і культур. Ми повинні пам'ятати про нашу спільну глобальну відповідальність і працювати разом над розвитком людства та збереженням нашої планети. Тому нехай наша приналежність до свого рідного міста або країни буде надихаючим фактором для нашого розвитку, а не перешкодою на шляху до світового миру та співпраці.


dxrkknght: Ні, можете перевірити на плагіат і т.д.
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Аноним
Предмет: Литература, автор: falikyn
Срочно
1. Какой из жанров не относится к устному народному творчеству: а) басня, б) загадка, в) пословица, г) поговорка. 2. Былина – это… а) произведение устного народного творчества о русских богатырях и народных героях; б) поэтическая биография народа; в) краткое изречение; г) рассказ об исторических деталях. 3. Почему память народная сохранила образ купца Калашникова: а) совершил героический поступок; б) спас себя от позора; в) оставил богатое наследство потомкам; г) не побоялся вступиться за честь семьи. 4. Какое произведение не входит в сборник А. С. Пушкина «Повести Белкина»: а) «Барышня-крестьянка», б) «Выстрел», в) «Станционный смотритель», г) «Бирюк». 5. Как звали сыновей Тараса Бульбы из одноименной повести Н. В. Гоголя: а) Макар, Остап, б) Остап, Иван, в) Андрий, Семён, г) Остап, Андрий. 6. Каково авторское отношение к Бирюку из одноименного рассказа: а) уважение и сочувствие, б) пренебрежение и осуждение. 7. Определите идею сказки «Повесть о том, как один мужик двух генералов прокормил»: а) обличение чиновничества; б) восхваление трудолюбия простого народа; в) проблема рабского положения и бесправия покорного народа в условиях крепостничества; г) преодоление сложностей, возникших у генералов на острове. 8. Определите жанр произведения А. П. Чехова «Хамелеон»: а) повесть, б) очерк, в) эпиграмма, г) рассказ. 9. Как звали главного героя повести М. Горького «Детство»: а) Максим Горький, б) Алеша Пешков, в) Алеша Каширин, г) Саша Каширин