Предмет: Українська мова, автор: Аноним

3.Іменник пишеться з НЕ окремо у реченні. А) Вчення в щасті украшає, а в (не)щасті утішає. Б) (не)правдою світ пройдеш, та назад не вернешся. В) Слово - (не)горобець: випустиш - назад не вернеться - Г) Поводиться як (не)мовля. 4. Усі іменники у рядку записані без помилки: А) стежечка, розумничка, вуличка, добриво, розуміння Б) стрiчичка, печиво, живлення, зайчиня В) плетево, морозево, ножичок, дощечка Г) вариво, марево, доничка, горличко 5. Граматично правильне продовження речення «Дирекція школи вітає з перемого олімпіадi>> е: A) Котелевець Олега та Гаврищука Максима Б) Пащук Марія та Ковальчук Роман В) Князевич Марту та Боднарчука Степана Г) Шинкаренко Степана та Яковенку Марину 6.Виберіть рядок, у якому відмінкові закінчення іменників записані правильно. А) нiжнiсьтю, чест'ю, земльою, любове, сира Б) зошита, блакиттю, Криму, розуму В) ролью, мудрецьом, любов'ю, плащем Г) сміливістю, пiчю, міддю, у молоку​

Ответы

Автор ответа: ttyot
1

Ответ:

3.в

4.а

5.г

6.б

Объяснение:

..........

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: uliailcuk356
Потрібно скласти план до тексту допоможіть пж дуже треба сьогодні!!!
Комп’ютери – унікальний винахід людини. Завдяки їм ми можемо не тільки працювати, а й відпочивати, ласкаво просимо на сайт ІТ музею СумДУ.

Історія розвитку комп’ютерної техніки налічує багато сторінок. Сумський державний університет не лише впроваджує найсучасніші ІТ-технології, а й дбає про збереження старих технічних пристроїв, які відійшли у минуле, але не втратили історичну цінність.

Музей комп’ютерної техніки, що діє на базі СумДУ, налічує близько 200 експонатів. Серед них – електронні обчислювальні машини та серверні системи, мережеве обладнання, калькулятори різних поколінь, графічні системи, накопичувачі на магнітній стрічці, блоки пам’яті на феритових кільцях, перфоратори тощо.

Найстаріший пристрій, представлений у музеї, – арифмометр «Фелікс» 1950-х років випуску. Особливо привертає увагу ЄС ЕОМ. Її аналоги обслуговували літні Олімпійські ігри у Москві 1980 року та застосовувалися на всіх радянських виробництвах. Відвідувачі із захопленням оглядають пристрої перших в університеті електронно-обчислювальних машини «Наірі» та «Промінь», персональні комп’ютери типу «Іскра-1030» та «Істра», раритетні «Миші» та дискети, проекційні системи та інше.

На стінах музею розміщено інформаційні дошки з історією розвитку комп’ютерної техніки, портретами та біографіями видатних вчених, етапами становлення розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи СумДУ.

Ідея створення музею виникла у 2003 році з моменту об’єднання ІТ-лабораторій СумДУ у центр комп’ютерних технологій