Предмет: Физика,
автор: ChudoCkazochnoe000
Скільки часу триває переміщення заряду, що дорівнює 5.5 Кл, якщо
сила струму в колі 0.5 А?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 11с
Объяснение:
Дано:
q=5,5Кл
I=0,5А
-----------
t-?
I=q/t
Отсюда:
t=q/I=5,5/0,5=11с
Автор ответа:
1
Ответ:
11 с .
Объяснение:
................................................
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: veronikamorgun451
Предмет: Английский язык,
автор: zanerkebazaraly5
Предмет: Английский язык,
автор: karmaboll08
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним