Предмет: Физика,
автор: sofiyli010
Визначте значення сили взаємного притягання двох кораблів, віддалених один від одного на 200 м, якщо маси їх 100 000 т та 40 000 т.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
Для визначення сили взаємного притягання двох тіл застосовується закон всесвітнього тяжіння Ньютона, який має вигляд:
F = G * (m1 * m2) / r^2,
де F - сила притягання між тілами, G - гравітаційна стала, m1 та m2 - маси тіл, r - відстань між тілами.
У системі СІ гравітаційна стала має значення G = 6,6743 × 10^-11 Н·м^2/кг^2.
Підставляючи дані до формули, отримаємо:
F = 6.6743 * 10^-11 * (100000 * 40000) / (200)^2
F = 6.6743 * 10^-11 * 4 * 10^12 / 40000
F = 6.6743 * 10^-11 * 10^8
F = 6.6743 * 10^-3
F = 6.67 мН
Отже, сила взаємного притягання двох кораблів становить 6,67 міліньютонміліньютон
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: zhanellkapar
Предмет: Алгебра,
автор: rimargo2009
Предмет: Математика,
автор: sonnixgoodgirl
Предмет: Математика,
автор: aleksandrskilsara100
Предмет: Русский язык,
автор: Kumpeisova