Предмет: Физика,
автор: katakristalova047
При якій напрузі через резистор опором 30м буде проходити струм 2,4 А.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
R=30 Ом
I=2.4 А
U-?
-----------------
U=I*R=2.4*30=72 В
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vanyakravchenko37
Предмет: Математика,
автор: ramzains
Предмет: Українська література,
автор: Mashafal
Предмет: Окружающий мир,
автор: tututudtuk
Предмет: Математика,
автор: karina58678