Предмет: Физика,
автор: wenwwirr
Під час проходження струму 0,5 А по провіднику напруга на затискачах провідника дорівнює 1,5 В. Визначте опір провідника та якою стане напруга на кінцях цього провідника після того, як силу струму в ньому зменшили на 0,2 А.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 3 Ом; 0,9В
Объяснение:
Дано:
I1=0,5А
U1=1,5В
I1=I1-0,2А
============
U2-?
Согласно закона Ома, сопротивление проводника равно:
R=U1/I1=1,5/0,5=3 Ом
Cилу тока уменьшили на 0,2А
I2=I1-0,2=0,5-0,2=0,3А
Напряжение стало:
U2=I2*R=0,3*3=0,9В
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: andreyrosinski
Предмет: Математика,
автор: marinasyzranceva00
Предмет: Математика,
автор: galasukartur
Предмет: Математика,
автор: fjeif