Предмет: Химия,
автор: zhaisan26
MgSO4-тін 200 г 20%-тік ерітіндісін озірлеуге кажет MgS04-7H,0
мен судын массалары
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
200. x. x
MgSO4+H2O=MgSO4•7H2O
120. 18. 246,48
m(H2O)-?
m(MgSO4•7H2O)-?
x(H2O)=200×18/120=30
x(MgSO4•7H2O)=120×200/246,48=97,37
20%----30(H2O)
100%---x
m(H2O)=100%×30/20%=150
20%----97,37(MgSO4•7H2O)
100%---x
m(MgSO4•7H2O)=97,37×100%/20%=486,85
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: pupsik62729303
Предмет: Математика,
автор: ula164831
Предмет: Литература,
автор: karsygaagi
Предмет: Математика,
автор: Fvengor
Предмет: Українська література,
автор: jdghsvdh