Предмет: Українська мова, автор: h0chyspatft

ДАМ 100 БАЛІВ допоможіть пжпжж
Треба написати твір-опис місцевості якогось міста.
У творі має буті як умова більше епітетів, порівнянь та метафор. Напишіть хоча б на одну сторінку.
Розділові знаки не так важливі, я буду розповідати усно:)​


anonimka2020: сподіваюсь підійде, якщо треба більш детально описати вулиці, пам’ятники тощо, я перероблю)

Ответы

Автор ответа: dimocnhikhouse
1

Ответ:

Объяснение:

Одеса - місто, де зустрічаються море і сонце, де багато краси та свіжого повітря. Це місце, де кожен день починається з променів сонця, які осявають вулиці і будинки міста. Відчуваєш себе, ніби перенесся до іншого світу, де кожен куточок міста відображає його різнобарв'я та унікальність.

Вулиці міста вкриті бруківкою, що надає йому старовинного шарму. Дерева, зелені зони та квітучі клумби роблять місто казковим. Відчуваєш себе, ніби перенісся у світ, де все можливо.

Від Одеси ніколи не хочеться від'їжджати, адже вона настільки вражає своєю красою та морською глибиною. Яскраво синє море ніколи не залишає байдужим, а пісок на пляжі зовсім ніби білий і рясний. Приходячи на пляж, можна відчути морський бриз, який здатний зняти з тебе будь-який стрес.

Одеса - це місто-мрія, місто, яке може запам'ятатися назавжди. Це місце, де душа знайде спокій і гармонію, а серце запалиться морським романтизмом.

Автор ответа: anonimka2020
1

Ответ:

Львів – місто, яке заслуговує на увагу. Тут збереглися витончені замки, собори та вулички, які вражають своєю красою і атмосферою. Захід сонця над містом створює незабутні враження, які не можна передати словами.Вулички Львова піднесуть настрій будь-якому. Тут, на вулиці Січових Стрільців, можна побачити величезний пам'ятник Тарасу Шевченку. Він стоїть на високій підставці, яку огортають квіти та зелень. Навколо пам'ятника панує незабутній аромат квітів, що змушує забути про будь-які турботи та проблеми.

Львівські кам’яні будівлі, пестрі квіти на вікнах, гострі дахи та димарі – все це додає місту чарівної краси. Усі вулички переплітаються між собою, створюючи вразливі мостики, які дарують тепло та затишок.Цікавою особливістю Львова є кав’ярні. Наскільки багато їх тут не було, але всі вони – на високому рівні. Кава тут завжди свіжа та запашна, а аромат у поєднанні з атмосферою міста дає неповторні враження. Затишні місця, де можна скуштувати каву та побалувати себе десертами – це одне з найпрекрасніших вражень Львова.Місто Львів – місце, яке вражає своєю красою та магією. Тут є місця для тих, хто любить романтику та для тих, хто хоче побачити місто з іншого ракурсу. Всі вулички, будівлі, сади та парки – все це створює неповторну атмосферу. Львів – місто, яке варто відвідати та насолодитися красою, яку не можна передати словами.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: 08Villager80
Допоможіть прошу. Склади й напиши план тексту


БОГОМАТІР ВОЛОДИМИРСЬКА
Найперші відомі нам давньоруські ікони датуються другою половиною ХІІ століття. До того часу ікони привозили на Русь із Візантії. Так, у Десятинну церкву їх привіз із Херсонеса князь Володимир. Печерський монастир закуповував образи в Константинополі.

Чи не найпопулярнішою на Русі була ікона Володимирської Богоматері. Кораблем її привезли з Константинополя. Ця ікона — не тільки визначний твір візантійського живопису, вона — одне з найвищих досягнень світового мистецтва.

Боже Дитя зворушливо пригорнулося до Матері. З невимовним сумом Богородиця дивиться на нас. Радість материнства завжди перейнята тривогою за майбутню долю дитини, такої безпорадної на зорі свого життя… А на Дитинча Марії чекає доля безприкладна: мучеництво, слава, влада над душами мільйонів людей… Богородиця знає це. Вона передбачає майбутні страждання й майбутню славу Сина. Тому такий скорботний і такий світлий її погляд…

Ікона знаходилась у Вишгороді поблизу Києва. Звідси її підступно вивіз князь Андрій Боголюбський до столиці свого Суздальського князівства — Володимира-на-Клязьмі. Назва міста дала наймення славетній іконі. Пізніше Богоматір Володимирську було урочисто перенесено до Москви.

За легендою, ікона була написана покровителем художників євангелістом Лукою. Він зобразив Марію на дошці від стола, за яким Христос трапезував із Матір’ю. Проте мистецтвознавці стверджують, що ікона була створена значно пізніше, а не в І сторіччі, коли жив Святий Лука.

Первісні розміри ікони — 0,78 х 0,55 м. Від малювання автора на іконній дошці залишилися лише лики Марії та Божого Дитяти. Усе інше було дописане десь у XV – XVI століттях.

Щоб зрозуміти, чому так сталося, треба знати, як створювалися ікони. Їх писали розтертими на яєчному жовтку фарбами на вкритій алебастром дошці. Зверху живопис покривали оліфою. Таке покриття зберігало іконну дошку від вологи, робило яскравими кольори. Проте оліфа з плином часу темніла, обриси зображеного ставали нечіткими, а далі й нерозрізнюваними. Художники намагалися поновити зчорнілий живопис, але не вміли цього. Пізніші нашарування фарб часто нівечили твір.

Реставрувати давні твори живопису навчилися відносно недавно. Богоматір Володимирська була поновлена на початку ХХ століття.
Предмет: Математика, автор: Аноним