Предмет: Физика, автор: bessl

Площа опори одного леза ковзанів дорівнює 0,0009 м2 . Розрахуйте тиск ковзанів на лід, якщо маса хлопчика, що стоїть на ковзанах складає 54 кг.

Ответы

Автор ответа: Mat1Z
1

Ответ:

Щоб розрахувати тиск ковзанів на лід, спочатку потрібно визначити силу, яку ковзани віддають на підлогу, тобто на лід. Це можна зробити, помноживши масу хлопчика на прискорення вільного падіння, яке дорівнює 9,81 м/с²:

F = m * g

F = 54 кг * 9,81 м/с²

F = 529,74 Н

Отже, сила, яку ковзани віддають на лід, дорівнює 529,74 Н.

Тепер можна розрахувати тиск ковзанів на лід, розділивши силу на площу опори ковзанів:

P = F / A

P = 529,74 Н / 0,0009 м²

P ≈ 588 600 Па

Отже, тиск ковзанів на лід становить близько 588 600 Па (паскаль).

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: espaniaismadrid
Предмет: Английский язык, автор: Xcv111xcv111