Предмет: Физика, автор: korrawki

Яку кількість теплоти треба надати 5кг міді при температурі 286К, щоб нагріти її до плавлення і розплавити? (Нагрівання відбувається при нормальному тиску).

Ответы

Автор ответа: verbaw1v
2

Ответ:

Для розплавлення міді нам потрібно надати теплу, щоб перебороти її теплоту плавлення. Теплота плавлення міді дорівнює 209 Дж/г.

Також потрібно нагріти мідь до температури плавлення. Специфічна теплоємність міді дорівнює 0,385 Дж/г∙K, а температура плавлення міді 1357 К.

Таким чином, спочатку ми повинні нагріти мідь до температури плавлення:

Q1 = m * c * ΔT

Q1 = 5000 г * 0,385 Дж/г∙K * (1357 K - 286 K)

Q1 = 1 662 375 Дж

Потім ми повинні додатково надати тепло, щоб розплавити мідь:

Q2 = m * L_f

Q2 = 5000 г * 209 Дж/г

Q2 = 1 045 000 Дж

Отже, загальна кількість теплоти, що потрібна для нагрівання 5 кг міді від температури 286 К до її плавлення та розплавлення, дорівнює:

Q = Q1 + Q2 = 1 662 375 Дж + 1 045 000 Дж = 2 707 375 Дж

Таким чином, нам потрібно надати 2 707 375 Дж теплоти для нагрівання 5 кг міді до плавлення та її розплавлення.

Объяснение:


korrawki: Дякую!! гарного вечора)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: andreiv1talevi4
Предмет: Математика, автор: mariya210779