Предмет: Химия,
автор: mariia982
Визначте молярну масу простої речовини та назвіть її, якщо відомо, що зразок
кількістю речовини 6,5 моль має масу 364 г.
З повним розірванням
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
56 г/моль
Пояснення:
Молярна маса речовини обчислюється як відношення маси речовини до її кількості в молях. Тобто, молярна маса = маса / кількість речовини в молях.
У цій задачі, маса речовини - 364 г, а кількість речовини - 6,5 моль. Тому молярна маса буде:
молярна маса = 364 г / 6,5 моль
молярна маса = 56 г/моль (округлено до цілого)
Отже, молярна маса цієї речовини становить 56 г/моль. Назва речовини не надається в умові задачі, оскільки вона не вказана і не може бути визначена лише за її молярною масою.
Автор ответа:
2
Ответ:
56г/моль
Объяснение:
Дано:
v=6,5моль
m=364г
М-?
М=m/v
M=364г:6,5моль=56г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: alinsik69
Предмет: Геометрия,
автор: andrejsersnev818
Предмет: Физика,
автор: Aruzhanka222
Предмет: Математика,
автор: milenaaly18
Предмет: Алгебра,
автор: irihkrol