Предмет: Химия, автор: natali092309

СРОЧНО!!!!!!
визначте малярну масу простої речовини та назвіть її,якщо відомо,що зразок кількістю речовини 7 моль моє масу 395г

Ответы

Автор ответа: topikhagenia12
1

Ответ:

56,4г/моль

Объяснение:

Дано:

v=7моль

m=395г

М-?

М=m:v

M=395г:7моль=56,4г/моль

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: cbyatoytapok
Предмет: Геометрия, автор: artem7bogat