Предмет: Химия, автор: dathc

Деяка сполука Карбона
з Оксисеном містить 72,7%
Оксігену.Відносна
молекулярна маса цієї
сполуки – 44. Визначте
формулу сполуки

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо масову частку Карбону:

w(C) = 100% - w(O) = 100% - 72,7% = 27,3%

Обчислимо кількістьречовини кожного елемента:

n(C) = w(C)/ М(С) = 27,3/12 = 2,275

n(O) = w(O)/М(О) = 72,7/16 = 4,54375

n(C) : n(O) = 2,275 : 4,54375

Так як індекси мають бути цілі числа, розділимо на менший , тобто на 2,275 і отримаємо

n(C) : n(O) = 1 : 2

Отже формула сполуки : СО2

Відносна молекулярна маса цієї сполуки:

Мr(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kartoboomalex
Предмет: Право, автор: Djata
Предмет: Алгебра, автор: saltanatabaevna1611