Предмет: Химия,
автор: mishka282007
Даю 70 балловю.Який об;єм вуглекислого газу утвориться при розкладі 100 кг кальцій карбонату,В якому 10% домішок.
Який об;єм вуглекислого газу утвориться при розкладі 100 кг кальцій карбонату,
В якому 10% домішок.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
100 г Х л
CaCO3 -> CaO + CO2
n=1 моль n=1 моль
М=100 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=100 г V = 22,4 л
100г СаСО3 - Х л СО2
10 г СаСО3 - 22,4 л СО2
V(CO2) = 100 * 22,4 / 10 = 224 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 20darika14
Предмет: Українська література,
автор: o1447183
Предмет: Английский язык,
автор: j425035p5n2lf
Предмет: Алгебра,
автор: ego277741
Предмет: География,
автор: knaztikva