Предмет: Физика,
автор: adsukauou
жорсткість пружини становить 40 н/м. яку силу треба прикласти до пружини, щоб стиснути її на 2 см
vladicmaclyvec:
Постав корону пж
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
здається так
Пояснення:
40:2 = 20н\м
Будь-ласка постав корону, 5 зірочок і дякую
Не правильно формувала не та, і де перевединня в метри? F = x*k F=40н/м*0,02м=0,8Н
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Katja5689
Предмет: Английский язык,
автор: evgenya05081980
Предмет: Биология,
автор: sm7974015
Предмет: Математика,
автор: arsenimandrik