Предмет: Химия,
автор: strilokanna
Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: а) 260 грам, б) 4 грама
Объяснение:
№2.
а) дано
n (SrO) = 2,5 моль
знайти: m (SrO)
масу можна вивести через кількість речовин, якщо:
n = m \ M, тоді m = n * M = 2,5 * 104 = 260 грам
M(SrO) = 88 + 16 = 104 грам \ моль
б) дано
V(CO) = 2,5 литров
знайти: масу
m = n * M = 0,11 * 28 = 4 грама
M (CO) = 28 грам\моль
кількість речовин виведемо через об'єм:
n = V\V(m) = 0,11моль - V(m) = 22,4
Автор ответа:
0
Ответ:
250г
Объяснение:
250г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: korabaevaslan23
Предмет: Литература,
автор: kn2394328
Предмет: Литература,
автор: mozgovojroma100
Предмет: География,
автор: zheka6999
Предмет: Литература,
автор: MrCrayYoutube