Предмет: Право, автор: kiravisinskaa

Іннп, не перебуваючи у шлюбі з Антоном, народила від нього дитину. За позовом Інни Антон був визнаний батьком дитини і за рішенням суду мав сплачувати на її утримання аліменти. Ця сплата відбувалася дуже нерегулярно, сином Віктором Антон не цікавився. Коли Віктору виповнилося три роки, Інна вийшла заміж за Павла, який виявив бажання усиновити Віктора, з ЯКИМ потоваришував. Антон на це дав згоду. Зустрівшись наступного дня з одним із колег, Антон почув докір у тому, що за згоду треба було попросити гроші від Павла, що і було зроблено. На це Павло відповів категоричною відмовою. Тоді, ще до набуття чинності рішення суду про усиновлення, Антон свою згоду на усиновлення відкликав, однак суд залишив своє рішення без змін. Чи правильно вчинив суд?
Срочно! срочно!!!!!!!!! пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы

Автор ответа: onishchenkkoo
0
Так ,правильно
(пояснення не можу написати)
Автор ответа: Miа16
1

Відповідь:

Суд в даному випадку правильно вчинив, залишивши рішення про усиновлення без змін.

Згода Антона на усиновлення дитини Павлом була даним згодою, і, як правило, така згода набуває чинності тільки після набуття рішенням суду про усиновлення. Крім того, він відкликав свою згоду до набуття чинності рішення про усиновлення, тому вона не мала чинності.

Щодо сплати аліментів, то Антон повинен був їх сплачувати регулярно, відповідно до рішення суду. Якщо він не дотримувався цього, то Інна мала право звернутися до суду з позовом про стягнення заборгованості з аліментів. Але це не впливає на право Павла на усиновлення, яке було встановлено рішенням суду.

Похожие вопросы