Предмет: Физика,
автор: shmyhovatam1405
Обчисліть силу тяжіння, яка діє на платформу з туристами, якщо маса платформи - 5000 кг, а маса туристів - 2 т.
Ответы
Автор ответа:
1
Сила тяжіння, що діє на платформу з туристами, залежить від маси системи та прискорення вільного падіння на Землі і обчислюється за формулою:
F = m*g,
де F - сила тяжіння, m - маса системи, g - прискорення вільного падіння на Землі.
У системі є дві частини - платформа з туристами та туристи. Маса платформи - 5000 кг, а маса туристів - 2 т, або 2000 кг. Загальна маса системи дорівнює:
m = m_платформи + m_туристи = 5000 кг + 2000 кг = 7000 кг.
Прискорення вільного падіння на Землі становить g = 9.81 м/с².
Тоді сила тяжіння на платформу з туристами обчислюється як:
F = m*g = 7000 кг * 9.81 м/с² ≈ 68670 Н (ньютон).
Отже, сила тяжіння, що діє на платформу з туристами, становить близько 68670 Н.
F = m*g,
де F - сила тяжіння, m - маса системи, g - прискорення вільного падіння на Землі.
У системі є дві частини - платформа з туристами та туристи. Маса платформи - 5000 кг, а маса туристів - 2 т, або 2000 кг. Загальна маса системи дорівнює:
m = m_платформи + m_туристи = 5000 кг + 2000 кг = 7000 кг.
Прискорення вільного падіння на Землі становить g = 9.81 м/с².
Тоді сила тяжіння на платформу з туристами обчислюється як:
F = m*g = 7000 кг * 9.81 м/с² ≈ 68670 Н (ньютон).
Отже, сила тяжіння, що діє на платформу з туристами, становить близько 68670 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kuchkarovaumida257
Предмет: Английский язык,
автор: hsgsgsvsbsj
Предмет: Українська мова,
автор: dimanecajbro
Предмет: Литература,
автор: Neen
Предмет: Информатика,
автор: Аноним