Зробити ідейно - художній аналіз поезій «Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…», «Господи, гніву пречистого…
Ответы
Ответ:
Поезія "Крізь сотні сумнівів я йду до тебе" написана Василем Симоненком. У поезії автор виражає свої почуття відносно життя, любові та Бога. Головна ідея поезії полягає в тому, що людина може зіткнутися з безліччю труднощів та перешкод на своєму життєвому шляху, але якщо вона має сильну внутрішню мотивацію та віру, то вона зможе подолати будь-які труднощі і досягти своєї мети.
У поезії "Господи, гніву пречистого" автор - Тарас Шевченко - висловлює свою злість та обурення насильством та катуванням людей. Він закликає Бога покарати тих, хто завдає біль і страждання своїм братам та сестрам. Головна ідея поезії полягає в тому, що людина не має права завдавати біль і страждання іншим людям, і ті, хто це роблять, повинні бути покарані.
Обидві поезії мають глибокий філософський зміст, автори виражають свої думки про життя та людську природу, відображаючи проблеми, з якими стикається людство. У "Крізь сотні сумнівів я йду до тебе" Симоненко закликає до віри, а в "Господи, гніву пречистого" Шевченко осуджує насильство та катування. Обидві поезії є важливими творами в українській літературі, які стали символами боротьби за справедливість та гуманізм.
Объяснение: