Предмет: Химия, автор: dimakosik2008

Помогите пожалуйста ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

№6

Знайдемо кількість речовини:

n(H2) = V(H2)/ Vm = 67,2/22,4 = 3 моль

N(H2) = n(H2) * Na = 3 * 6,02 * 10²³ = 18, 06 * 10²³ молекул

№7

V(CO2) = 896 мл = 0,896 л

n(CO2) = V(CO2) /Vm 0,896/22,4 = 0,04 моль

Похожие вопросы