Предмет: История, автор: kirilovadarina37

Визначте причини розчарування населення у цих державах у демократії : Бельгія, Голландія, Данія, Норвегія, Франція, Чехословаччина (в міжвоєнний період). Срочно !!!​

Ответы

Автор ответа: polinanesteruk46
3

Відповідь:

Економічна криза: Більшість країн Європи стикалися зі складними економічними умовами в міжвоєнний період, що призводило до зниження життєвого рівня населення. Це призводило до втрати довіри населення до демократичних інститутів, оскільки вони не могли забезпечити відповідного рівня економічного благополуччя.

Політичні протиріччя: В багатьох країнах, де були встановлені демократичні установи, існували сильні політичні протиріччя, які призводили до нестабільності в країні та невідповідності між обіцянками політичних партій та реальністю. Це призводило до розчарування населення у демократії та збільшення підтримки авторитарних режимів.

Незадовільна зовнішня політика: Більшість країн Європи були задіяні у складних зовнішньополітичних ситуаціях, які призводили до втрати довіри населення до демократичних інститутів. Наприклад, заборона на ввезення британських товарів до Франції, яка призвела до відчуття розчарування та відчуження від демократії серед французького населення.

Втрачають економічні проблеми: У багатьох країнах Європи економічна нестабільність та кризи також призводили до розчарування населення в демократичних інститутах. Наприклад, в Чехословаччині у 1930-х роках спостерігалась економічна депресія, яка спричинила зростання безробіття та нерівності, що зіграло свою роль у зменшенні підтримки демократичного уряду.

Втручання уряду в економіку: У багатьох країнах Європи демократичні уряди здійснювали втручання у економіку, що також спричиняло невдоволення населення. Наприклад, в Норвегії демократичний уряд здійснював контроль над діяльністю приватних підприємств, що призводило до протистояння між державою та бізнес-спільнотою.

Невдалі реформи: У багатьох країнах Європи демократичні уряди здійснювали реформи, які не знаходили підтримки серед населення, що призводило до відчуття розчарування в демократії. Наприклад, у Франції реформи, спрямовані на покращення життя простих людей, були недостатньо ефективними, що знизило підтримку демократичного уряду серед населення.

Пояснення:


kirilovadarina37: Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: matveyka20111
Давно це було. Ще тоді, коли земля України не знала біди й злигод- нів, коли її співучий народ мирно сіяв хліб і радо зустрічав кожного, хто приходив із добром. Ця родюча земля з луками зеленими, лісами багатими, річками синіми, людьми сильними приваблювала чужин- ців. Вороги несли із собою горе та сльози, забираючи в полон хлопчи- ків, щоб виростали вони слухняними рабами.
Якось до поселення підходили вороги. Матері, щоб не віддавати ді- тей чужинцям, шукали рятунку в баби Ясновидиці, яка зналася на чарах.
Принишклі й боязкі хлопчики тулилися до своєї матері Любави, що привела їх до Ясновидиці. Сива бабуня мовила слова заклинання — і діти перетворилися на прекрасні квіти, які огорнули ноги Любави. Вони були чорнобровими й кароокими, як і хлопчики. «Залишайте- ся коло матері», — мовила старенька. Не знала Ясновидиця, що це будуть її останні слова. Чужинські мечі порубали всіх.
Так і зостались в Україні хата, мати й чорнобривці як одне ціле. Не- має України без білої хати й чорнобривців, що милують материнське серце до сивих морозів. план срочно даю 70 балов
Предмет: Русский язык, автор: MarinaBelova00
Списать, вставить пропущенные буквы, расставить знаки препинания.

Мы ра..положились на берегу (не)большой реч..нки решив (с)начала (не)надолго ост..новит..ся здесь. 2. Но в течение к..роткого врем..ни небо сплошь п..крылось обл..ками. 3. Пришлось отыскать (не)далеко от берега п..лянку окруже..н(нн)..ую со всех ст..рон березками. 4. Решили зан..чевать здесь потому что тут было удобно уст..новить палатки и разл..жить костер. 5. В это время обл..ка сбившиеся в кучу медле..н(нн)..о пр..вращались в гр..зовую тучу застилая все небо. 6. Края ее были посеребре..н(нн)..ы каким-то чудесным светом. 7. Небо зат..нулось т..желой пеленой нахмурилось (по)осе..н(нн)..ему и начался (не)ум..лкающий н..е(и) на минуту ливень. 8. Заголубело небо оч..стившееся от туч(..?) но земля еще хр..нила следы (не)погоды.

Дополнительное задание.

1. Все причастные и деепричастные обороты, которые вам встретились – подчеркнуть.

2. Найдите все сложные предложения ( две и более мыслей) и подчеркните в них только грамматические основы (подлежащее и сказуемое).
Предмет: Математика, автор: Аноним