Предмет: Литература, автор: qhxns

Помогите надо срочно!
Письмовий твір
«Перемагають лише
сильніші»
План твору
І. Вступ. Джек Лондон - автор оповідання «Жага до життя».
Основна частина. Головний герой між життям і смертю.
II.
1. Двоє товарищів у сніговій пустелі.
2.
Зрада Білла.
3.
4.
Хворий, голодний, але живий.
Проблема волі і мужності в тяжкій боротьбі з екстремальними обставинами.
5. Перемога у двобої з вовком.
I.
Висновок. Найважливіше - за будь-яких обставин боротися за життя.


qhxns: Треба зробити твір по плану

Ответы

Автор ответа: besley
0

Відповідь:

Жага до життя – оповідання Джека Лондона, що розповідає про складні випробування головного героя, який опиняється на межі життя та смерті. Цей твір показує, що лише сильніші здатні перемагати в екстремальних умовах.

У сніговій пустелі двоє товарищів - головний герой та Білл - борються за виживання, адже мало що може перевершити суворість зими та пустелі. Не дивлячись на їх досвід, зрада Білла, який прагне зігрітись у теплі готелі, доводить, що у таких умовах кожен за себе.

Головний герой опиняється сам на сам з вовком, який щодня підстерігає його та збирається здобути легку здобич. Така ситуація примушує героя відстоювати свої права на життя. Хворий, голодний, але живий, він доводить, що життя має бути захищене за будь-яких обставин.

У боротьбі з вовком головний герой доводить свою мужність та волю. Він перемагає, здобуваючи гідність та повагу від тварини, адже тільки сильніші можуть вижити в таких умовах.

Висновок: життя - це найважливіше. Боротися за нього треба завжди та безстрашно. Перемагають тільки сильніші, а ті, хто не має волі боротись, засуджені на програш.

Пояснення:

:)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: marinesogoyan06




П. Спивите, вставляя вместо точек нужные слова из скобок. 1. Были выявлены некоторые ... в работе турбюро. Техник долго не мог обнаружить мотора (недостатки, дефекты). 2. Специальные уст- ройства служат для уменьшения ... корпуса корабля рук мешало ста рику-столяру работать (дрожание, вибрация). 3. Пограничный ... обострил

отношения между двумя соседними государствами. В нашем классе

(случай, инцидент). 4. Ушинский

Физики (преподаватель, педагог).

предложения (разбор, анализ). У дочери 6. Решая алгебраические задачи, мы использовали приём было большое с матерью (аналогия, сходство). 7. Хотя Витя и Серёжа Друзья, между ними постоянно возникают .... Мы организовали .... на тему - Какой должна быть молодёжь в XXI веке." (диспут, спор) 8. Ребята пошли по гимнастике (со- на стадион посмотреть футбольный .... между „Араратом" и „Спартаком". В нашей школе проходят республиканские ревнования, матч).


Предмет: Биология, автор: saidemirkhanov