Предмет: Химия,
автор: nikololeg6
ДАЮ 100 БАЛІВ розв'яжіть задачу з фото
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(H2O) = 36 г
Найти: V(CO2) - ?
Складемо РХР:
х л 36 г
CO2 + H2O → H2CO3
n = 1моль n = 1моль
Vm= 22,4 л/мольM = 18 г/моль
V = 22,4 л m = 18 г
х л ( СО2) - 36 г (Н2О)
22,4 л (СО2) - 18 г(Н2О)
V(CO2) = 36 * 22,4 : 18 = 44,8 л
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ksenniia38
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: pomagator2107
Предмет: Математика,
автор: ambrazhevichvalentin