Предмет: Физика, автор: whiliskas

СРОЧНО!!

Який тиск створює лопата на ґрунт, якщо її встром-ляють у землю із силою 400 Н? Ширина різального краю лопати становить 20 см, а товщина 0,2 мм.
(пожалуйста запишите дано)​

Ответы

Автор ответа: inzmasha27
5

Ответ:

Р=F/S

F - сила (200Н)

S - площа (20см = 0.2м; 0.2мм = 0.0002м = 0.2*0.0002 = 0.00004м2

р = 400/0.00004 = 10000000Па = 10000кПа

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: aaulymserik080