Предмет: Математика, автор: Regard6

На складе магазина «Эльдорадо» находится 1000 телевизоров, из которых шесть имеют брак. Найдите вероятность того, что случайно взятый с этого склада телевизор не будет бракованным.​

Ответы

Автор ответа: 123flover123
1

відповідь:

Щоб знайти вірогідність того, що випадково взятий телевізор не буде бракованим, необхідно відношення кількості справних телевізорів до загальної кількості телевізорів на складі:

P(не брак) = кількість справних телевізорів / загальна кількість телевізорів

Загальна кількість телевізорів на складі - 1000, з яких 6 браковані. Тому кількість справних телевізорів:

1000 - 6 = 994

Отже, вірогідність того, що випадково взятий телевізор не буде бракованим:

P(не брак) = 994/1000 = 0.994

Отже, вірогідність того, що випадково взятий телевізор не буде бракованим дорівнює 0,994 або близько 99,4%.

если не понимаете украинский, я могу перевести

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: vadimbevzuk961
СРОЧНО ДАМ 50 БАЛОВ!!!
1. Назвіть речовини А, Б, В, Г, Д. 2. До яких класів сполук вони належать?

3. Яку будову (атомну, молекулярну, йонну, металічну) вони мають? 4. Визначте ступені окиснення елементів у цих сполуках.

5. Запишіть рівняння реакцій, згаданих у завданні. Які хімічні властивості класів неорганічних сполук вони характеризують?
Елемент А є найпоширенішим у природі серед елементів-металів. Його спо- лука Б входить до складу багатьох мінералів і гірських порід, зокрема глини. Також речовина Б трапляється у природі у вигляді мінералу корунду, який за твердістю займає друге місце після алмазу і плавиться за температури 2000°С. Речовина в утворює міцну плівку на поверхні металу А внаслідок взаємодії ме талу А з киснем повітря.

Якщо до речовини Б додати кислоту (наприклад, хлоридну), то одним із про- дуктів реакції є речовина В, яку використовують для очищенння стічних вод. Речовина Б взаємодіє не тільки з кислотами, але й з лугами (наприклад, на- трій гідроксидом). Під час сплавляння утворюється сіль Г. де елемент А входить до складу кислотного залишку.

Якщо до речовини в додати луг, то утворюється прозорий драглистий осад Д. який під час нагрівання розкладається з утворенням речовини Б​
Предмет: География, автор: mamaidoch