Предмет: Биология, автор: s1nlixs

запиши особливості будови покривів безхребетних тварин

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mironkuznetsov210320
1

Ответ:

риби-За незначними винятками, зовнішні покриви риб представлені шкірою з лускою. Шкіра риб поділяється на дерму (глибший шар) та ороговілий епідерміс (поверхневий шар). Залози в епідермісі декретують мускусоподібний екстракт, що захищає зовнішній покрив риби.

амфібії-Шкіра земноводних гола, позбавлена рогових або кісткових лусок, багата на слизові залози, секрет яких (слиз) забезпечує зволоження поверхні тіла і захист від проникнення хвороботворних мікроорганізмів та нападу хижаків.

рептилії-Зовнішній шар покривів плазунів, на відміну від земноводних, роговіє. Шкіра суха, практично без залоз, вкрита роговими лусками, щитками або пластинками - похідними покривного епітелію. Такі покриви захищають тварин від механічних ушкоджень і зайвих втрат вологи.

птахи-Шкіра птахів суха і дуже тонка; на дзьобі вона утворює рогові чохли, на кінцівках - рогові луски, на пальцях - кігті. Похідним шкіри є пір'я, філогенетичне пов'язане з лускатими утворами (про це свідчить подібність у розвитку пір'я й луски на ранніх стадіях).

ссавці-тіло вкрите шерстю; шкіра багата залозами; специфічними є молочні залози.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kaniykvladyslav
Предмет: Математика, автор: girlssweetdreamms39