Доведіть, що образ жінки в сонеті В. Шекспіра змальовано по-новому (у зіставленні із сонетами Ф. Петрарки). срочноооооо!!!!!!
Ответы
Ответ:
Сонети В. Шекспіра та Ф. Петрарки належать до різних літературних епох і різних культурних контекстів. Тому їхні погляди на жінку як об’єкт любові відрізняються.
У сонетах Ф. Петрарки жінку зображували як надзвичайно красиву, але нездійсненну, недосяжну і недоступну. Жінка була предметом пристрасті, бажання і печалі. Вона не могла відповісти на почуття поета, тому він переживав невзагоди і страждання.
У сонеті В. Шекспіра жінка зображується як реальна і жива людина зі своїми чеснотами та недоліками. Її красу описується не як ідеалізовану, але як щось, що вона має природжено і що може викликати пристрасть. Поет не плаче за недосяжною жінкою, але прагне бути з нею разом і насолоджуватися її присутністю.
Таким чином, образ жінки в сонеті В. Шекспіра змальовано по-новому у порівнянні з сонетами Ф. Петрарки. Він описує реальну жінку з її природною красою, яка може викликати пристрасть, а не як недосяжну ідеалізовану красуню, яка завжди залишається поза досягненням