Предмет: Биология, автор: ivashchenkomarina745

БУДЬ ЛАСКА, ДАЮ 50 БАЛІВ!!2.Подорожанин, що заблукав, зазвичай ухиляється вліво. Однак у людей, які краще володіють лівою рукою, спостерігається зворотне — вони «кружляють вправо». Чому так відбувається?​

Ответы

Автор ответа: 1tsTwo
1

Ответ:

Объяснение:

Це явище називається «Синдром заблукання в лісі» або «Синдром заблукання на морі». Дослідження показують, що люди, які краще володіють лівою рукою, частіше виявляють схильність до орієнтації вправо. Це пов'язано з функціональною організацією мозку, в якому ліва півкуля керує правою частиною тіла, а права півкуля - лівою частиною тіла.

Коли людина заблукає, мозок намагається визначити оптимальний шлях для повернення назад. У людей, які краще володіють лівою рукою, ліва півкуля мозку більш активна, що може впливати на їх сприйняття інформації та орієнтацію в просторі. Як наслідок, вони можуть мати тенденцію повертатися вправо, коли заблукали.

Таким чином, існує зв'язок між гемісферною специфічністю мозку і схильністю до заблукання в лісі або на морі. Однак, слід зазначити, що це явище не є універсальним і не відбувається у всіх людей, котрі краще володіють лівою рукою.

Автор ответа: Maria19081989
1

Ответ:Коли людина заблукає, мозок намагається визначити оптимальний шлях для повернення назад. У людей, які краще володіють лівою рукою, ліва півкуля мозку більш активна, що може впливати на їх сприйняття інформації та орієнтацію в просторі. Як наслідок, вони можуть мати тенденцію повертатися вправо, коли заблукали.

Таким чином, існує зв'язок між гемісферною специфічністю мозку і схильністю до заблукання в лісі або на морі. Однак, слід зазначити, що це явище не є універсальним і не відбувається у всіх людей, котрі краще володіють лівою рукою.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Сделайте пожалуйста краткое изложение этого текста.

Этот выбор мы делаем уже в детстве, когда выбираем друзей, учимся строить отношения с ровесниками, играть. Но большинство важнейших решений, определяющих жизненный путь, мы всё-таки принимаем в юности. Как считают учёные, вторая половина второго десятилетия жизни - самый ответственный период. Именно в это время человек, как правило, выбирает самое главное и на всю жизнь: ближайшего друга, круг основных интересов, профессию.


Понятно, что такой выбор - дело ответственное. От него невозможно отмахнуться, его нельзя отложить на потом. Не стоит надеяться, что ошибку после можно будет исправить: успеется, вся жизнь впереди! Что-то, конечно, удается подправить, изменить, но далеко не всё. И неверные решения без последствий не останутся. Ведь успех приходит к тем, кто знает, чего он хочет, решительно делает выбор.
Предмет: Обществознание, автор: Аноним