Предмет: История, автор: voros3852

Форма правління Україною.«Конституція Пилипа Орлика». ПЖ Срочно Надо

Ответы

Автор ответа: milka5346336
1

Ответ:

Конституція Пилипа Орлика була прийнята на гетьманському з'їзді в Бендери 5 квітня 1710 року. Ця конституція є першим документом в історії світового права, що закріплював форму республіканської монархії з обмеженою монархічною владою. Конституція визнавала державність України та надавала право громадянам на самоврядування, судову владу, а також гарантувала недоторканість особистого майна і свободу віросповідання. Конституція Пилипа Орлика зміцнила ідеї демократії і національної свободи в Україні та зіграла важливу роль у розвитку української державності.

Автор ответа: 07agnia07
1

Україна є унітарною державою з напівпрезидентською системою правління. Чинна Конституція України була прийнята 28 червня 1996 року і є найважливішим правовим документом країни. Основою її є Конституція Пилипа Орлика, документ, який був прийнятий 5 квітня 1710 року і вважається найстарішою конституцією в Європі. Конституція Пилипа Орлика — конституційний документ України, який запроваджував новий державний устрій, заснований на засадах демократії, поділу влади та чітко визначених обмежень повноважень виконавчої гілки влади. Він також заснував однопалатну законодавчу владу та судову систему. Конституція Пилипа Орлика є основою сучасної системи державного управління України, яка складається з Президента, Верховної Ради (парламенту), Прем’єр-міністра та Кабінету Міністрів. Президент є главою держави і здійснює виконавчу владу. Прем’єр-міністр призначається Президентом і є главою уряду, тоді як члени Кабінету Міністрів призначаються Прем’єр-міністром і відповідають за реалізацію політики уряду. Верховна Рада є законодавчою гілкою влади і є вищим органом державної влади. Він складається з 450 членів, які обираються на п'ятирічний термін. Судову владу контролює Верховний Суд України, який є найвищим судовим органом країни.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Сделайте пожалуйста краткое изложение этого текста.

Этот выбор мы делаем уже в детстве, когда выбираем друзей, учимся строить отношения с ровесниками, играть. Но большинство важнейших решений, определяющих жизненный путь, мы всё-таки принимаем в юности. Как считают учёные, вторая половина второго десятилетия жизни - самый ответственный период. Именно в это время человек, как правило, выбирает самое главное и на всю жизнь: ближайшего друга, круг основных интересов, профессию.


Понятно, что такой выбор - дело ответственное. От него невозможно отмахнуться, его нельзя отложить на потом. Не стоит надеяться, что ошибку после можно будет исправить: успеется, вся жизнь впереди! Что-то, конечно, удается подправить, изменить, но далеко не всё. И неверные решения без последствий не останутся. Ведь успех приходит к тем, кто знает, чего он хочет, решительно делает выбор.