Предмет: Физика, автор: kylgfkc

яку роботу здійснить струм силою 3А за 10хв при напрузі 1кв

Ответы

Автор ответа: nizenkos247
1

Ответ:

A= I×U×t

10хв=600с.

за формулою, визначимо:

А= 3×15×600; А=27000 Дж

Похожие вопросы