Предмет: Физика, автор: ivanradionov030

Лижник спустився з гірки за 6 с, рухаючись з постійним прискоренням 0,4 м/с2. Визначте довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 5 м/с
СОЧНО НАДО!!!

Ответы

Автор ответа: nikavashchenko2101
1

Можна вирішити цю задачу, використовуючи рівняння руху з постійним прискоренням:

v^2 = u^2 + 2as,

де v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість, a - прискорення, s - відстань.

Ми знаємо початкову швидкість (u = 5 м/с), прискорення (a = 0,4 м/с²) та час (t = 6 с) - ми повинні знайти відстань, яку лижник пройшов.

Спочатку знайдемо кінцеву швидкість, використовуючи рівняння:

v = u + at,

де v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

v = 5 м/с + (0,4 м/с²) * 6 с = 7,4 м/с.

Тепер ми можемо знайти відстань s, використовуючи рівняння руху з постійним прискоренням:

s = (v^2 - u^2) / (2a) = (7,4^2 - 5^2) м / (2 * 0,4 м/с²) ≈ 27,3 м.

Отже, довжина гірки приблизно 27,3 м.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ingaananyan993
Предмет: Право, автор: Аноним
Предмет: Геометрия, автор: xhxhhxxh67