Предмет: Физика, автор: bodnarchuk1203

Кулька котиться похилим жолобом із стану спокою, за першу секунду пройшла 10 см. Який шлях кулька пройде за 30 хв?

Ответы

Автор ответа: milka5346336
1

Ответ:

Шлях = 1800 метрів.


bodnarchuk1203: а розв‘язування можна?
milka5346336: 30хв переводим в секунди це буде 1800 . Нам дано що куляка за 1 секунду пройшла 10 см 1800*10=18000см . 18000см=1800м
Похожие вопросы