Предмет: Химия,
автор: luluxi870
Срочно!
Обчисліть масу заліза, яку можна добути при взаємодії ферум (ІІІ) оксиду масою 320 г з алюмінієм.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
216 г
Объяснение:
Fe2O3 + 2Al = 2Fe + Al2O3
n(Fe2O3) = 320 г / 160 г/моль = 2 моль
n(Fe) = 2n(Fe2O3) = 2*2 моль = 4 моль
m(Fe) = 4 моль * 56 г/моль = 216 г
Автор ответа:
0
Ответ:
216
Объяснение:
..............................
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nurtaibrolade
Предмет: Русский язык,
автор: ahahvhvzvzahhvhazaaz
Предмет: Математика,
автор: vikakelya
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: diano4ka37